Max Factor Wild Mega Volume - Volumising Mascara

15.8.13

Ahojte dievčatá!
V dnešnom článku Vám chcem predstaviť špirálu od značky Max Factor:) Je to novinka vo svete špirál a mala by dodať Vašim riasam neskutočný objem. Dokonca až 3x väčší! Balenie sa nesie v kombinácii neónovo zelenej a čiernej farby. To človeka upúta hneď na prvý pohľad. 
Kefka má zaoblený tvar a štetinky sú dlhšie a kratšie. To zaručuje zvýraznenie rias. Odtieň je čierny, teda Black, je to naozaj pekná čierna. Pre jemné zvýraznenie rias postačí jedna vrstva, no ja zo zvyku nanášam dve. Vtedy sa riasy stanú výraznejšie a mne sa to tak páči viac. Je vhodná aj pre citlivé oči/ nositeľov kontaktných šošoviek. Je odolná proti vode. Kefka má špirálovité telo a konzistencia produktu je taká akurát. Naberá na kefku dostatok farby, ktorý poslúži na namaľovanie mihalníc na jednom oku. Riasenka sa počas dňa nedrolí a nežmolkuje. Ani pri 3 vrstvách som to nezaznamenala!:) Teraz je táto riasenka v akcii vo Fannku za 6,90€. To je vcelku super cena. Odstraňuje sa jednoducho micelárnou vodou. Nemám tejto špirále čo vytknúť. Vôňa špirály je pri otvorení dosť intenzívna. Dala by som jej 8/10. Osobne mám radšej obyčajné kefky bez špeciálneho tvarovania.
Objem je 11 ml a cena sa normálne pohybuje okolo 9,90€

Tiež sa ti môže páčiť

7 komentárov

 1. vypadá skvěle, teda alespoň výsledný efekt stojí za to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš krásné oči, Peti :) Jinak podle mě super řasenka, kdybych neměla permanentní řasy :D Momentálně nemám řasenku ani jednu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadá dobře! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem Ti pekný dník :)

Petush♡