NYX Butter Lipstick - Funsize a lícenka NYX - Desert rose

15.7.16


Ahojte!
V dnešnom článku vám predstavím dva produkty od značky NYX, ktoré som si kúpila na stránke krasotika.sk Značka NYX je naozaj skvelá a produkty si od nej objednávam už pár rokov. A veľmi sa teším tomu, keď bude dostupná aj na Slovensku.

NYX Butter Lipstick FUNSIZE 
Popis na stránke je takýto :
Tento skvelý produkt vďaka svojej textúre spája vlastnosti rúžu, lesku i balzamu na pery. Rúž na pery Butter Lipstick sa môže popýšiť svojím naozaj skvelým zložením, vďaka ktorému sa po perách doslova kĺže.
Vybrala som si odtieň Funsize a je to taká svetlá hnedo-ružovkastá nude farba. Obsah balenia je 4,5g.
Tento svetlý odtieň nie je nejaký extra dlhotrvácny, ale na to, že má krémovú konzistenciu vydrží oproti iným rúžom z drogérie o dosť dlhšie. Pigmentácia produktu je naozaj super. S oficiálnym popisom produktu súhlasím! Na perách je rúž naozaj príjemný a nosí sa veľmi dobre.

NYX Blush Desert Rose
Popis na stránke:
Púdrová lícenka od americkej značky NYX vám zaručí hodvábnu farbu na líčkach, ktorá sa aplikuje jednoducho a vytvára na pleti jemný prirodzený lesk. Lícenka je bohato pigmentovaná a výdrž má niekoľko hodín. K dispozícii je vo viacerých odtieňoch.
Lícenku mám v odtieni Desert Rose.
Lícenka je v čiernom plastovom obale, ktoré má priesvitné veko, čiže odtieň je dobre viditeľný.
Odtieň je krásne ružový s jemným nádychom do modra. Má veľmi jemný shimmer.
Konzistencia je jemná a nanáša sa veľmi dobre!
Pigmentácia je super a výdrž tiež. Táto lícenka je naozaj dobrá! Musím povedať, že v pomere cena kvalita produktu je to naozaj paráda. I keď mínusom môže byť balenie.

Tiež sa ti môže páčiť

2 komentárov

  1. Oba produkty vypadají moc lákavě! Odstín rtěnky je pro mě ideální - miluji přirozené barvičky. :) Od NYXu jsem zatím nic nezkoušela, ale už dlouho mě to láká, takže doufám, že se někdy dokopu ke koupení nějakého produktu. :)
    Diary of Girly Things

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem Ti pekný dník :)

Petush♡