♥ KeepCup Brew ♥

28.5.14


Ahojky! Pred pár týždňami sa do mojich rúk dostal nový pohárik KeepCup – Brew. Jeden Keepcup už vlastním a to v plastovej forme. Tento nový je menší a sklenený. Je tak cute! Dokonca aj farebná kombinácia je môjmu srdcu blízka. O tomto poháriku ste už možno čo to prečítali a ak nie kuknite aj na tieto blogy, kde baby mali možnosť otestovať poháriky tiež. 
Tu sú napríklad:
a iné... stačí napísať do google prehliadača Keep cup Brew blogspot a máte to tam:)

Tieto poháriky sú príjemným spoločníkom napríklad pri cestovaní, okrem kávy si do neho dávam aj čaje. Nový KeepCup Brew je sklenený, odolný voči pádu - i keď nie je nerozbitný, takže pád na zem by mohol prežiť. Na výber máte zo širokého spektra farebných kombinácií.Pohár má oproti plastovému lepšie tesnenie. Aj keď to nie je 100%tné...
KeepCup pochádza z Austrálie, je znovu použiteľný a to je na tom super!.KeepCup je navrhnutý tak, aby bol ľahko použiteľný pre baristu bez akýchkoľvek obmedzení rýchlosti alebo kvality obsluhy. Stačí si len zobrať Keepcup so sebou do kaviarne!:) Tieto poháriky zakúpite na stránkach mabets.sk 


Ps: články neboli kvôli skúškam a nebol vôbec čas...:D a ešte musím dorábať jednu skúšku v lete tak to bude hard...:) Viac bude v kecacom článku...:)

Majte sa krásne!:)

Tiež sa ti môže páčiť

5 komentárov

 1. Já už je viděla sice někde na e-shopu ale na těch tvých fotkách vypadá tak nádherně že tomu svýmu taky asi pořídím tohodle parťáka ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne som rada, že sa ti fotky páčia, vždy to poteší:D aj keď to je fotené len obyč. foťákom:D aaaa určite si pohárik zaobstaraj:)

   Odstrániť
 2. Vypadá naprosto skvěle! takový bych si měla pořídit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pekné fotky. a aj po takom čase má stále svoje čaro :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem Ti pekný dník :)

Petush♡