Crabtree and Evelyn luxusný sprcháč

20.6.14


Ahojky :)!
Dnešný post po naozaj dlhej dobe bude krásne voňavý!:)
Chcela by som Vám predstaviť naozaj luxusný sprchový gél od značky Crabtree and Evelyn s vôňou Hrušky a ružovej Magnólie (Pear and Pink Magnolia).Najnovšia kolekcia Crabtree and Evelyn  je Hruška a Ružová Magnólia , čo je ovocno-kvetinová vôňa.
Je to veľmi príjemná vôňa, má dobrú rovnováhu sladkých a kvetinových tónov. Nájdete tam zmes vôní hrušky, bergamotu, mučenky, ružovej magnólie, osmanthu, jasmínu, cédrového dreva, ambry a Orrisu.
Ja mám sprchový gél, ktorý ma zaujal hneď na prvý pohľad. Má dokonalý dizajn, farbu, vôňu. Dokonca ho používam len občas, keď chcem voňať tak inak, luxusne. Balenie je plastové a dávkuje sa tak, že vrchnáčik odšróbujete. Pod ním je špeciálny dávkovač, čiže keď chcete naliať produkt na ruku musíte zatlačiť, nemusíte sa báť, že niečo vylejete. Dokonca sa s ním dá vykúzliť aj skvelý bublinkový kúpeľ.
Je obohatený o hydratačný glycerín a pokožku sprcháč nevysušuje. Musím povedať, že mne vyhovuje, ale po kúpeli sa mi vždy žiada natrieť telo nejakým krémom či mliekom.
Zaujal Vás?

Tiež sa ti môže páčiť

4 komentárov

 1. Vypadá fajně :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Až mi konečně dojde moje zásoba všech sprcháčů a krémů na ruce, tak chystám velikánskou objednávku u nich na eshopu. A tenhle asi prostě budu muset mít... :3

  Blondies z My Blond World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mě se u Crabtree & Evelyn šíleně líbí design jejich produktů, akorát ty ceny mě moc netěší :( :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/06/serum-na-rasy-aneb-realash-trochu-jinak.html

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To vypadá skvěle!! Crabtree & Evelyn mám na svém wishlistu a co nejdříve od nich něco musím vyzkoušet :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár a prajem Ti pekný dník :)

Petush♡